radca prawny

kancelaria w Poznaniu

Pozycjonowanie i reklama w internecie Widoczni

widoczni

Więcej na temat agencji na stronie:
https://widoczni.com

Widoczni to agencja interaktywna z Poznania, która działa w branży marketingu internetowego od 1999 r. Jej specjalnością jest pozycjonowanie stron i sklepów internetowych, ale oferuje również szeroki zakres usług związanych z reklamą i promocją firm w sieci. Specjaliści agencji widoczni zdobyli certyfikaty Google Adwords i Analytics. Agencję tworzy zespół specjalistów z zakresu pozycjonowania, optymalizacji konwersji, Google Adwords, content marketingu oraz innych obszarów online marketingu.

Usługi agencji widoczni przeznaczone są dla różnego typu firm – do lokalnych pod duże korporacje. Pośród usług agencji znajdują się:

Pozycjonowanie stron w wyszukiwarce Google

Agencja realizuje szerokie pozycjonowanie stron, które bazuje na dziesiątkach fraz istotnych dla pozycjonowanej firmy, w tym na frazach long tail. Współpraca z agencją rozpoczyna się analityką strony internetowej. Pozycjonowanie realizowane jest równocześnie z optymalizacją konwersji, {dlatego efektem jest nie tylko pozyskanie przez sklep wysokich pozycji na pierwszej stronie Google, ale przede wszystkim pozyskanie trafnych odwiedzin zakończonych konwersją – transakcją lub złożeniem zapytania przez potencjalnych klientów.|dzięki temu pozycjonowanie prowadzi nie tylko do pozyskania dużej liczby odwiedzin, ale przede wszystkim do pozyskania konwersji w postaci sprzedaży. Sprawdź szczegóły oferty: https://widoczni.com/pozycjonowanie-stron/

Linki sponsorowane - kampanie reklamowe Google Adwords

Jako Google Partner z certyfikatami Adwords, agencja widoczni świadczy pełny zakres usług Adwords. Realizuje reklamy w Google, w sieci reklamowej złożonej z tysięcy portali internetowych, na urządzeniach mobilnych, a także w systemie Google Zakupy. Oferta zawiera także kampanie remarketingowe, czyli reklamy wyświetlane użytkownikom, którzy już odwiedzili wcześniej stronę klienta. Zaletą działań w ramach Adwords jest model płatności PPC, dzięki czemu koszt naliczany jest tylko za kliknięcia, a nie za samo wyświetlanie. Reklamy Google Adwords dają możliwość natychmiastowego wyświetlenia reklamy firmy na pierwszej stronie wyszukiwarki Google, dlatego są szybką metodą na dotarcie do klientów. Sprawdź ofertę na: https://widoczni.com/kampanie-adwords/

Pozycjonowanie sklepów internetowych w Google

Agencja widoczni dostarcza opłacalne pozycjonowanie sklepów internetowych. W następstwie działań SEO, sklepy internetowe pozyskują większy ruch użytkowników, a w efekcie także więcej konwersji w postaci sprzedaży. W ramach działań optymalizacyjnych, pozycjonowanie dla sklepów obejmuje także:

  • tworzenie unikalnych i wartościowych opisów produktów
  • zwiększenie użyteczności sklepu
  • optymalizację współczynnika konwersji i wiele innych.

Celem pozycjonowania sklepu nie jest zdobywanie ruchu w sklepie, ale pozyskanie sprzedaży. Dlatego efekty działań liczone są w postaci zysku ze sprzedaży.

Agencja oferuje klientom także takie działania jak:

  • kampanie reklamowe na Facebooku i budowa wizerunku w mediach społecznościowych
  • optymalizacja konwersji
  • tworzenie stron www

Misją firmy jest zwiększanie zysku klientów poprzez wykorzystanie siły marketingu internetowego.

Szybki kontakt

Prosimy o wypełnienie poniższego formularza a nasz konsultant skontaktuje się z Państwem w ciągu 24h.

Imię i nazwisko:

Nr telefonu:

E-mail:

Treść wiadomości: